PREKIŲ PRISTATYMO LIETUVOJE TAISYKLĖS IR SĄLYGOS:
1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pristatymo būdą:
    1.1. Prekių pristatymas į LP Express savitarnos terminalus. Užsakymams taikomas 2,99 eur. pristatymo mokestis. Prekės į Pirkėjo nurodytą LP Express savitarnos terminalą pristatomos per 1-3 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo patvirtinimo.  Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių. Jei prekė grąžinama Pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas bei padengti Pardavėjui prekės grąžinimo išlaidas. Pirkėjui atsisakius pakartotino užsakytų prekių siuntimo, pinigai už prekes Pirkėjui grąžinami išskaičiavus patirtas siuntimo išlaidas.
    1.2. Prekių pristatymas nurodytu adresu su LP Express kurjerių tarnyba. Užsakymams taikomas 4,99 eur. pristatymo mokestis. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir kitus pristatymui reikalingus kontaktinius duomenis. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo neteisingai nurodyto adreso, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas bei padengti Pardavėjui prekės grąžinimo išlaidas. Pirkėjui atsisakius pakartotino užsakytų prekių siuntimo, pinigai už prekes Pirkėjui grąžinami išskaičiavus patirtas siuntimo išlaidas.
     1.3. Atsiėmimas keramikos dirbtuvėse adresu - Čepkelių g. 22, Vilnius yra nemokamas. Pirkėjas atsiimti užsakytas prekes iš keramikos dirbtuvių gali prieš tai suderinęs atsiėmimo laiką telefonu arba el.paštu su el. parduotuvės atstovu. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas, skaičiuojamas nuo Pirkėjo užsakymo pateikimo el. parduotuvėje.   
     1.4. Galimas prekių pristatymas į kitas šalis, tačiau tokiu atveju prieš darant prekių užsakymą Pirkėjas visas pirkimo, bei pristatymo sąlygas turi suderinti individualiai su el. parduotuvės atstovu.

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS:

1. Parduotos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, užpildant ir atsiunčiant Pardavėjui prekių grąžinimo formą. Šią formą Pardavėjas pateikia Pirkėjui el. paštu gavęs iš Pirkėjo pageidavimą grąžinti įsigytas prekes .
    2.1. Prekių grąžinimo formą būtina užpildyti ir pasirašyti, formoje privalu nurodyti tikrus ir galiojančius duomenis. Nenurodžius tokių duomenų, neužpildžius ar nepasirašius formos grąžinamos prekės atgal nepriimamos.
    2.2. Užpildytą prekių grąžinimo formą būtina atsiųsti el. paštu: info@virsdebesu.lt. 
3. Pinigai už grąžintas prekes į Pirkėjo banko sąskaitą pervedami ne vėliau kaip per 5 (penkias)darbo dienas, šis terminas skaičiuojamas nuo prekių atgavimo dienos.
4. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Jei grąžinamos prekės yra kokybiškos, iš grąžinamos Pirkėjui sumos išskaičiuojamas prekių siuntimo mokestis, jei tokį Pirkėjas mokėjo užsakydamas prekes.
5. Pirkėjas įsipareigoja tinkamai ir saugiai supakuoti atgal siunčiamas prekes. Už žalą patirtą siunčiant netinkamai supakuotas grąžinamas prekes visą atsakomybę prisiima Pirkėjas.
6. Grąžinamos prekes turi būti tvarkingoje pakuotėje, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos. Jei šios sąlygos nėra įgyvendintos Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių
7. Grąžinant gautas nekokybiškas prekes, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes prisiimdamas sau visas su tuo susijusias išlaidas ir savo lėšomis jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių jis įsipareigoja Pirkėjui grąžinti visus už prekę sumokėtus pinigus, įskaitant ir siuntimo išlaidas jei tokios buvo patirtos.
8. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių ir sąlygų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

    

Krepšelis